#1 2012-05-19 20:12:52

Voljen Takanashi

http://i47.tinypic.com/zuj9eo_th.png

Zarejestrowany: 2012-05-17
Posty: 3
Punktów :   

Karta Voljena

Imię: Voljen
Nazwisko: Takanashi
Wygląd:
http://img594.imageshack.us/img594/5254/axelarrancarbyarrancarf.jpg
Rasa: Hollow
Klasa: Arrancar
Wiek postaci: 30 lat
Historia Postaci: Byłem niemal normalnym 17 letnim chłopakiem z nienormalnymi rodzicami. Rodzice dręczyli mnie i wymagali ode mnie  bycia ideałem według ich poglądów. Nauczyli mnie pojęcia sprawiedliwości. Pewnego dnia złamali zasady, które mi wpoili, nie mogłem tego wytrzymać i ukarałem ich odbierając im życie. Społeczeństwo nie było w stanie zaakceptować "prawdziwego dobra", więc wyruszyłem nieść światu sprawiedliwość. Jednak głupi ludzie nie byli w stanie pojąć moich wyższych idei. Nie będąc w stanie pogodzić się z porażką, zrozumiałem, że jedyną drogą do osiągnięcia sprawiedliwości jest unicestwienie.
  Pewien głupiec z policji, który nie mógł zaakceptować mojej skuteczności w szerzeniu sprawiedliwości, zszedł na złą ścieżkę i zamordował mnie. Widziałem moje ciało w kałuży krwi oraz jakieś dziecko płaczące w rogu z j dziwnym łańcuchem wystającym mu z ciała. Potem przyszedł jakiś mężczyzna w czarnych szatach. Powoli zbliżał się do dziecka ono krzyczało coś o matce i chęci powrotu, jednak przybysz był niewzruszony oraz niesprawiedliwy bardzo niesprawiedliwy. Rzuciłem się na niego, byłem tak oślepiony szałem, że nic nie pamiętam, czułem tylko jak moje ciało ulega zmianom. Poczułem w sobie głód, głód sprawiedliwości ruszyłem aby ją szerzyć. Zjadałem dusze niesprawiedliwych i pochłaniałem je. Pewnego dnia uświadomiłem sobie, że istnieje inny świat pełen zła, ruszyłem tam aby je unicestwić. Trafiłem do krainy pełnej białego piasku, było tam wiele strasznych dusz, które musiałem zniszczyć. Z każdą pokonaną duszą stawałem się silniejszy. W trakcie polowania spotkałem trójkę ludzi. Jeden z nich mężczyzna o brązowych włosach, którego sama obecność sprawiała, że miałem problemy z oddychaniem, powiedział mi, że jest w stanie mi pomóc niszczyć zło, ja czułem, że on też chce dać światu sprawiedliwość, przystanąłem na jego ofertę. Moja maska pękła a moje ciało ponownie uległo zmianom, stałem się silny czułem, że nic nie może mnie powstrzymać. Mężczyzna poprosił o dalsze wymierzanie sprawiedliwości  , a  gdy spotkam kogoś godnego  niech  odszuka Las Noches. Więc kontynuowałem moje dzieło, jednak nikt nie jest wieczny jego zniknięcie poczułem i ja, uznałem, że umarł podczas swojej misji i postanowiłem kontynuować jego dzieło...
Charakter: Voljena interesuje tylko zgniatanie wrogów, dąży do mordu w imię sprawiedliwości. Ma poczucie swojej wyższości nad innymi, jego dobro jest najwyższe i każdy kto się mu sprzeciwi lub ma inne poglądy musi umrzeć. Jest dumny ze swojego działania, nie boj się umrzeć za sprawę. Nie potrafi odpowiedzieć na pytanie czym jest sprawiedliwość, ani co jest złe a co dobre, po prostu czuje że należy się komuś kara. Nie zabija tylko nielicznych których uznał za postępujących słusznie bądź nie szkodliwych dla sprawy. Tych którzy udowodnią mu, że walczą o to samo traktuje z szacunkiem i uznaje ich równymi sobie. Jest zawistny i łatwo wpada w szał, w walce nie potrafi się kontrolować. Stara się nie atakować osób które nie są agresywne, znacznie silniejszych od siebie oraz takich które mogą mu się przydać w osiągnięciu sprawiedliwości absolutnej.
Ekwipunek: 5000$
Broń: - Zanpaktou
Zanpaktou:Nazwa : Masayoshi. Ostrze jest czarne ma długość około 1.3 metra,jelec wygląda jak czarne skrzydła. Po każdym ruchu ostrza zostaje czarna poświata. Sama klinga na ressurection spływa takim samym czarnym światłem. Broń ma wydrążoną specjalną dziurkę, przez co przy każdym uderzeniu wudaje charakterystyczny "syk"
Zdolności Zanpaktou:Hane ga ochiru (Opadające pióra)- Z ostrza Voljena opada kilka czarnych piór. Zaczynają one lecieć w przeciwnika którego on wskaże. Kiedy osiągną cel wbijają się w niego.  Po trafieniu zadają obrażenia jak od cięcia samym ostrzem oraz wysysają reiatsu i wypuszczają je do otoczenia.
Ressurection:Jego oczy stają się czarne,  z pleców wyrastają mu skrzydła tego samego koloru. Aby uaktywnić tą formę wymawia komendę : "Seigi no raibu". Podczas uruchomienia z nieba spada deszcz czarnych piór. Jego reiatsu ma czarny kolor. Jedynym celem wejścia w ressurection jest wymierzenie sprawiedliwości silnemu przeciwnikowi. Za nim Voljen zdobył ressurection wyglądał jak anioł z czarnymi skrzydłami.
Umiejętności: Sonido
Statystyki: 25
Siła: 8 +1*
Zwinność: 8 + 1*
Celność: 4
Reakcja: 5 + 1*

Ostatnio edytowany przez Voljen Takanashi (2012-05-26 21:54:45)

Offline

 

#2 2012-05-20 11:56:43

Kain Ashizogi

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 18
Punktów :   

Re: Karta Voljena

Wiem że jestem czepialski. Ale proszę o lepsze opisanie charakteru i zanpaka. Historia jeszcze ujdzie

Offline

 

#3 2012-05-26 21:55:06

Voljen Takanashi

http://i47.tinypic.com/zuj9eo_th.png

Zarejestrowany: 2012-05-17
Posty: 3
Punktów :   

Re: Karta Voljena

Starczy ?

Offline

 
Toplista gier PBF Toplista Anime Strefa PBF - Toplista gier PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbasset charakter