#1 2012-05-15 21:34:39

John Blaze

http://i49.tinypic.com/dcsso7_th.png

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 180
Punktów :   

Blaze

Imię: John
Nazwisko: Blaze
Wygląd: <Klik>
Rasa: Człowiek
Klasa: Zastępczy Shinigami
Wiek postaci: 18
Historia Postaci
Blaze jest młodym nastolatkiem z Nowego Yorku. W wieku 18 lat został zaproszony do Karakury przez kuzyna od strony swojej matki. Początkowo uznał to za zwykłą i nudną wycieczkę do rodziny w stylu "O jezu jak dawno cie nie widzieliśmy John!". Blaze od dziecka był typem samotnika, preferował przebywanie w swoim towarzystwie, zwłaszcza iż od 16 urodzin w jego snach nawiedzała go jakaś postać. Zawszę stała ona w cieniu i coś mówiła, lecz chłopak nie mógł tego zrozumieć. W dniu gdy przyjechał do rodziny powitał go jego kuzyn ze swoimi siostrami. Chłopak miał 23 lata natomiast siostry po 18.
- Ty jesteś John prawda? - Spytał, wówczas John się ocknął i spojrzał na kuzyna
- Co? A tak - Po czym podszedł i uścisnął dłoń - Wiesz, jesteśmy podobni... To pewnie przez pokrewieństwo naszych matek - Odrzekł po czym spojrzał na Kuzynki - A one to?
- Moje siostry, Yuzu i Karin - Po czym Blaze się z nimi przywitał - Zabierzecie jego rzeczy do domu? - Rzekł po czym rzucił im kluczyki do auta ojca - A ty John, chodź przejdziemy się - Rzekł po czym udali się na przechadźke po mieście. W trakcie owej podróży Kuzyn opowiadał mu sporo o mieście aż do pewnego momentu.  Coś zawieszone na pasku Kuzyna zaczęło piszczeć. Wówczas chłopak spojrzał na niebo i dostrzegł kilka Hollowów. Gdy już chciał wyjść z ciała
- Kurwa... Znów te stwory - Rzekł John, w tej chwili chłopak momentalnie spojrzał na niego. Zrozumiał teraz czemu jego ojciec tak nalegał na wizytę Blaze'a... On też wszedł w rodzinny biznes. Wówczas Hollowy Zaatakowały Blaza
- ICHIGO!! POMÓŻ!! - Wrzasnął lecz chłopak stał
- John... Ty je widzisz oznacza to iż Posiadasz Reiatsu - Odrzekł a Blaze zdołał się wydostać odskoczył od demonów. Wówczas Kuzyn z rozbiegu odrzucił ich kopniakiem - Skoro je widzisz oznacza to że możesz mieć coś cennego - Dodał i podał mu coś na kształt Odznaki - Użyj jej! - Wrzasnął. Wówczas Blaze spojrzał na kawałek tworzywa. Gdy przyglądał się owej odznace w głowie znów usłyszał głos. Tym razem bardzo wyraźnie...
- Witaj John... W końcu możesz mnie możesz swobodnie słyszeć. Odznaka pozwala ci regulować przepływ energii dzięki czemu zdołałem do ciebie dotrzeć. Jestem Twoim Zanpaktou... Użyj odznaki by stać się... - Po czym zawiesił głos a John spojrzał na zbliżające się stwory - Shinigami!
- Rzekła dusza po czym Chłopak złapał mocniej odznakę...
- Nie wiem o co w tym biega ale SPRÓBUJĘ!! - Rzekł i zacisnął odznakę w dłoniach, wówczas wokół jego dłoni pojawiła się lekko czerwona poświata i po chwili nastąpił lekki wybuch Energi...
- Miałem racje - Rzekł Kuzyn po czym gdy dym opadł Blaze stał w czarnej szacie bożka śmierci z niedużym mieczem w dłoniach.
- J...Ja pier... - Rzekł po czym momentalnie odskoczył i zaatakował ostrzem. Hollowy z łatwością odskoczyły
- John! - Rzekł Ichigo - Skup się i spróbuj usłyszeć jego IMIĘ!! - Wrzasnął Po czym chłopak tak uczynił. Gdy stwory ponownie zaczęły napierać wokół ostrza Blaze znów pojawiła się identyczna poświata co wcześniej
- Idealnie, posłuchaj mnie Nazywam się Kishu, i jestem... Duchem Płomieni - Rzekl po czym gdy demony zaczęły być coraz bliżej co wywołało uśmiech na twarzy Johna...
- SPAL ICH!! KISHU!!! - Wrzasnął po czym wokół miecza pojawiły się płomienie. Blaze by odrzucić przeciwników i zarazem pozbyć się ognia machnął ostrzem stwarzając niedużą fale ognia... Wówczas zobaczył iż dzierży około 1,6 metrowe Ostrze z wystającą czaszką z rękojeści. Ostrze coś jakby kształt demonicznej twarzy przy rękojeści i jelcu. Gdy jeden z Hollowów się zbliżył chłopak od razu go przeciął... Wówczas wyrwa pomiędzy ostrzem zapłonęła
- Posłuchaj zastosuj Kasai Harou, to atak o wyglądzie fali który wyrzuca nagromadzony ogień na ostrzu! - Rzekł duch po czym John Wyskoczył w powietrze
- Spoko! Kasai Harou! - Wrzasnął i machnął. Fala spaliła Hollowa. Po tym ataku wylądował na ziemi. Ostrze wróciło do poprzedniej formy...
- A więc... Witaj w biznesie - Rzekł kuzyn w formie Shinigami - Shinigamich John - Odrzekł, w ten oto sposób John Stał się Nowym Zastępczym Shinigami.
Charakter:
John zanim poznał swojego kuzyna był tajemniczy i skryty. Unikał on wówczas kontaktów z innymi ludźmi z powodu iż odczuwał jakąś różnicę. Czuł że jest inny od nich. Preferował samotność oraz ból jaki ona niosła. Od czasu poznania swojego kuzyna, kuzynek etc. Zmienił się, stał się pogodny, zabawny oraz pozytywnie nastawiony do życia. Od owego zdarzenia w pamiętnym dniu stał się przeciwieństwem dawnego siebie. Postanowił tez być mily dla nowych osób oraz odnaleźć swoje miejsce w świecie.
Ekwipunek:   4500$, Mapa świata, Komunikator z Bazą
Broń: - Zanpaktou - Kishu
Umiejętności: Shunpo(1lv)
Kidou/Moc Vizard" - Brak
Statystyki: Do rozdania na start 25
Siła: 8
Zwinność: 5
Celność: 6
Reakcja: 6


Nothing is True, Everything is Permitted
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQjE7yjWYufFb6biHhzfuAU91iKi4crd_DK2-BapQwI2yciGxC2p7bAPOjh
John Fight Theme

Offline

 

#2 2012-05-15 21:48:51

Kazue Ishikawa

http://i49.tinypic.com/dcsso7_th.png

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 84
Punktów :   

Re: Blaze

Karta postaci zatwierdzona.

Offline

 
Toplista gier PBF Toplista Anime Strefa PBF - Toplista gier PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbasset charakter