#1 2012-05-15 22:06:41

Vengola Kuroi

http://i47.tinypic.com/zuj9eo_th.png

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 73
Punktów :   

Kp Vengola

Imię:Vengola
Nazwisko: Kuroi
Wygląd: <klik>
Rasa:Hollow
Klasa: Arrancar
Wiek postaci: 170(wygląd 17 latki)
Historia Postaci: Urodziła się jako Hollow. Walczyła o przetrwanie przez długi czas. W końcu udało jej się po wielu trudach i latach zostać arrancarem. Jej formą był kot. Nadal musiała walczyć o przetrwanie. Nie było łatwo. Na krótki czas zyskała sprzymierzeńców. Została wysłana z nimi na ziemię. Po chwili napotkali dwóch chłopaków. Jeden wyglądał na 23 lata,a  drugi na 18.
-To co? Atakujemy?-spytała
-Tak Vangula.
-Weźcie jednego z nich, a ja sama zajmę się tym drugim-powiedziała z chytrym uśmiechem na ustach.
Okało się, że jeden z nich jest zastępczym shinigami. Ona zaatakował tego, który miał się nim dopiero stać. Była zbyt pewna siebie. Nie doceniła go. Szybko stał się Shinigami.
-Cholera-warknęła.
Rzuciła się na wroga, ale z łatwością jej atak został zablokowany. Obrywała dość często. W końcu postanowiła użyć swojej formy.
-Kizu Tora!-krzyknęłam i pojawiła się w innej formie.
Mimo iż uwolniła swoje resurection to nadal nie dawała sobie rady. Nic się jej nie udało.
-Cholera... Czemu nie mogę go pokonać-szepnęła.
Jej towarzysze, którzy przeżyli uciekli, a ona sama została pokonana na placu boju.
-Co wy robicie? Wracać-krzyknęła, ale zniknęli.
Z trudem wstała i trzymała miecz. Jej resurection zniknęło. Przeciwnicy nadal stali i mówili coś do siebie.
-Jestem za słaba, ale....nie chce umierać....Chce się stać silniejsza. I zabić tych, którzy mnie zdradzili.-pomyślała
Wbiła miecz w ziemie i uklęknęła.
-Proszę o litość. Pozwólcie mi zostać na ziemi. Nie będę sprawiała kłopotów-powiedziała
Sama nie mogła uwierzyć, że prosi o litość. Jednak miała misję i cel, który musiała wykonać ze względu na wszystko. Po za tym pomyślała, ze mogą ją nauczyć walczyć. Spojrzeli na siebie. Powiedzieli do siebie parę słów i w końcu usłyszała odpowiedź.
-Tak, ale pod jednym warunkiem. Będziesz kartą przetargową-powiedział Pierwszy z nich.
Zgodziła się na to.
Charakter: Jest wrogo nastawiona i nieufna kiedy spotyka kogoś pierwszy raz. Dopiero potem stwierdza czy warto się przed tą osoba otworzyć. Bywa też uparta co prowadzi do sporów. Natomiast przez nie łatwo się denerwuje i może komuś ze złości uderzyć. Mimo to chciałaby mieć przyjaciół.
Ekwipunek:
Hollowy(arrancarzy) - 5000$
Broń: Zanpaktou
Umiejętności: Sonido lvl.1
Kidou/Moc Vizard: -
Statystyki: Do rozdania na start 25
Siła: 6 +1*
Zwinność: 9 +1*
Celność: 5
Reakcja: 5 +1*
+1*-uwolniona forma zanpaktou

Ostatnio edytowany przez Vengola Kuroi (2012-05-16 21:32:56)

Offline

 

#2 2012-05-15 22:15:04

Kazue Ishikawa

http://i49.tinypic.com/dcsso7_th.png

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 84
Punktów :   

Re: Kp Vengola

Karta postaci zaakceptowana.

Offline

 
Toplista gier PBF Toplista Anime Strefa PBF - Toplista gier PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbasset charakter