#1 2012-05-19 16:59:58

Musashi Matsuda

http://i47.tinypic.com/b839xg_th.png

Zarejestrowany: 2012-05-18
Posty: 16
Punktów :   

...And Justice For All - Fullbring Musashiego

Nazwa Fullbringu:...And Justice For All

Wygląd przedmiotu przed zmianą:
Jest to niewielka okrągła broszka (przypinka). Wykonana jest w głównej mierze z platyny z domieszką innych metali. W centrum znajduje się misternie wykonana diamentowa waga. Musashi nigdy nie rozstaje się z nią. Noszona jest na kieszonce koszuli (na lewej piersi).

Historia przedmiotu:
Broszka ta należała kiedyś do matki Musashiego i jest jedyną pamiątką po niej. Musashi otrzymał ją od ojca gdy miał 7 lat i nakazał synowi się nie dobrze zajmować. Chłopak czcił ją jak relikwię. Z czasem stała się jego Fullbringiem.

Rodzaj: zwykły przedmiot

Umiejętności:
Manipulacja duszą - Fullbring może być wykorzystywany do różnych rzeczy. Użytkownicy mogą manipulować na tyle dokładnie, aby wyciągnąć duszę z wody i sprawić, aby sama płynęła do jamy ustnej. Fullbring pozwala także posiadaczowi na przyspieszanie w powietrzu, wyciągnięciu duszy z asfaltu, aby sprawić, by był bardziej elastyczny, a nawet wyciągnąć duszę z dużej powierzchni wody, żeby się po niej poruszać.

Pierwszy poziom Fullbringu:

Wygląd po przemianie:

Gdy Fullbring zostaje uwolniony ubranie Musashiego zmienia się w kompletną białą zbroję, chroniącą przed wszystkimi brońmy stworzonymi przez ludzi (broń palna, noże itp.). Na plecach znajduje się duży czerwony okrąg ze złotą wagą w centrum. Na początku jest ona jakby przyciemniona. Rozjaśnia się z każdym kolejnym ciosem. Gdy zostanie „naładowana”, Musashi może użyć Fullbringu drugiego stopnia.

Ataki:

Instant Fury – błyskawiczny cios (nawet z kilkunastu metrów), który może przebić zwykłego człowieka lub dość mocno zranić Shinigamich, Quincy itp..

OPANOWANY

Poprawione

Jakby coś to drugą i trzecią formę mam zapisaną (nie przepadło ). Rapid Gait poprawione (nie daje takiego speeda). Na Final Destination nałożone ograniczenie czasowe (trzy rundy). Mam nadzieję, że starczy . W razie czego jestem otwarty na propozycje

Ostatnio edytowany przez Musashi Matsuda (2012-05-21 18:17:59)

Offline

 

#2 2012-05-20 11:28:16

Kain Ashizogi

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 18
Punktów :   

Re: ...And Justice For All - Fullbring Musashiego

Ogólnie jestem za, poza dwoma zdolnościami. Rapid Gait. To jest dodatkowa zdolność, a nie główna jak u ichigo. Więc nie da rady osiągnąć podobnego boosta w prędkości jak on, chyba że jest to okupione utratą czegoś. Bo w tym miejscu byłoby to zbyt potężne. Zamiast tego polecam Ci wymyślić sobie jakąś odmianę Hirenkyaku/Shunpo/Sonido, dzięki czemu dorównasz prędkością innym rasom. I jeszcze Final Destination. Zbyt mocna zdolność, umożliwia Ci łapanie każdego przeciwnika po kolei, powinna mieć jakąś słabą stronę, bo obecnie pozwala Ci stworzyć idealne dla Ciebie warunki walki, i np wyrwać kogoś z jego domeny, która może być główną cechą jego ressurecion/zanpaka. Przemodeluj to, albo usuń .

Offline

 

#3 2012-05-20 14:52:24

John Blaze

http://i49.tinypic.com/dcsso7_th.png

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 180
Punktów :   

Re: ...And Justice For All - Fullbring Musashiego

Ja tylko dodam jedno... Ataki opanowuję się nie z poziomem a z czasem
"ATAKI
Kolejne ataki możesz uzyskać po odpowiednim treningu. Nie można od razu nauczyć się ataku. W Twojej przygodzie gdy MG zdecyduję iż jesteś gotów odzywa się dusza twojego Ostrza pragnąca przekazać ci nowy atak."
Wiec po co opisałeś każdy atak skoro nie wiesz kiedy będziesz je mieć?


Nothing is True, Everything is Permitted
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQjE7yjWYufFb6biHhzfuAU91iKi4crd_DK2-BapQwI2yciGxC2p7bAPOjh
John Fight Theme

Offline

 
Toplista gier PBF Toplista Anime Strefa PBF - Toplista gier PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbasset charakter