#1 2012-05-15 22:07:48

John Blaze

http://i49.tinypic.com/dcsso7_th.png

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 180
Punktów :   

Kishu

Imię Zanpaktou: Kishu
Wygląd Duszy: Kishu
Wygląd Ostrza: Nie jest to w prawdzie katanę, lecz mimo to jest dość lekki oraz zwinny. W tej formie ma oko 78cm. Z powodu swojej wielkości oraz kształtu, John nosi jego "kaburę" na plecach. Ostrze jest dość wytrzymałe oraz zdatne do szybkiego okręcania go.
Opis wymiaru: Wygląd mojego wewnętrznego świata jest dość specyficzny. Wygląda on jak moje miasto, Nowy york lecz jest ono opustoszałe. Na ulicach stoją samotne auta, autobusy etc. Wszędzie czuć samotność i mrok. Jedynie w centrum miasta jest jakieś życie. Tu właśnie urzęduje dusza ostrza Kishu, płonąca zmora będąca duchem mego ostrza.
Opis Duszy: Kishu pomimo swego wyglądu jest życzliwy. Nie jest może on zbyt czuły ale dba i Johna gdyż wie co się stanie jak chłopak zginie. Duch jest bardziej typem postaci lubiącej walczyć bez ograniczeń. Sam Kishu jest dość niezwykły gdyż często powtarza iż "Nie jestem zwykłym Duchem Kiedyś się dowiesz". John też tak uważa gdyż po rozmowie z kuzynem dowiedział się iż takie formy duchowych ostrze nie są spotykane.
Rodzaj: broń walcząca w zwarciu
Shi-kai: Komenda którą Blaze go wywołuję to Ride Kishu. Wówczas ostrze zmienia się nie do poznania. Ostrze wydłuża się oraz rozszerza tworząc po boku coś ala ochronę głównego trzonu miecza. Pomimo swojej wielkości, John zdolny jest do szybkich zwodów ową bronią oraz celnych ciec. Gdy Kishu jest zdeterminowany oczy czaszki na jelcu płoną czerwonym światłem. 
Ban-kai: Nieosiągnięte
Specjalne ataki:

- Kasai Harou
Atak ten jest dwustopniowy. Najpierw John kumuluje płomienie w przerwach pomiędzy ostrzem w celu zgromadzenia mocy. Następnie gdy jest gotów uwalnia ją poprzez machnięcie ostrzem tworząc płonącą fale która spala słabszych przeciwników a trudniejszych lekko przypieka. Jest tez możliwość dość mała ale jest iż fala przetnie przeciwnika stapiając mu ciało w miejscu przecięcia.


Nothing is True, Everything is Permitted
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQjE7yjWYufFb6biHhzfuAU91iKi4crd_DK2-BapQwI2yciGxC2p7bAPOjh
John Fight Theme

Offline

 

#2 2012-05-15 22:20:42

Kain Ashizogi

Administrator

Zarejestrowany: 2012-05-15
Posty: 18
Punktów :   

Re: Kishu

Do poprawki stylistycznej ale mi się nie chcę dzisiaj czepiać ;<. Więc jutro sam ci postaram się poprawić.
Akcept

Offline

 
Toplista gier PBF Toplista Anime Strefa PBF - Toplista gier PBF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbasset charakter